i1

2012 říjen Dopis od rodičů

There are no translations available.

Dopis od rodičů:

Naše první dvacka...název koncertu Rychnovského dětského sboru a Mladého týnišťského big bandu napovídal, že se bude slavit 20 let existence obou těchto vynikajicích hudebních těles.

Kdo měl to štěstí, že sehnal vstupenky, bude jistě souhlasit, že měl možnost zúčastnit se výjimečné hudební narozeninové slavnosti. Škoda, že Pelclovo divadlo není „nafukovací“. Zájem o koncert byl obrovský a není čemu se divit. Všichni ti, kdo koncerty navštěvují, moc dobře vědí, že se vždy jedná o vzájemné přátelství několika generací lidí, kteří fandí dobré muzice, jež přináší mnoho radosti posluchačům i účinkujícím.

Máme obrovskou radost z nejstarších Carminek, z nichž mnohé si přišly zazpívat se svými ratolestmi za ruku, v náručí či pod srdcem. Všechna přípravná oddělení RDS a Carmina Alta opět potěšila milými vystoupeními, hlavní sbor Carmina připomněla několik významných skladeb uplynulých let. Gratulovat přijel i chlapecký holandský sbor z Haagu.

 

Už tak dojmuté publikum čekalo ještě představení MTB s neuvěřitelným pěveckým výkonem Martina Růži, vtipnými gratulacemi a společným vystoupením s Carminou.

Celý podvečer byl naplněn přátelskou atmosférou, radostí z hudby a skvělými výkony, a to byl jistě hlavní cíl sbormistra Karla Štrégla s Evou Štréglovou, manažerkou RDS, a šéfy MTB Pavlem Plašilem a Karlem Koldinským.

Máme to štěstí, že tu jsou lidé, kteří vkládají svoji energii a čas do práce s dětmi a mladými lidmi (daleko nad rámec svých pracovních povinností). A dělají to víc než dobře. Díky vám za všechno a už se těšíme na připravované vánoční CD! Hodně zdraví, elánu a pohody do „druhé dvacky“!

Vděční rodiče, plesový výbor RDS

dsc00569

dsc00052

dsc00329

dsc00456

dsc00471

dsc00476

dsc00487

dsc09544

dsc09433

 
i2

 

DĚKUJEME NAŠIM SPONZORŮM ZA PODPORU!

          2016 03

carmina